Fantastyczny Świat

eBuka 2012 - finałowa dzisiątka

Książki Warte Przeczytania

Medium Sweet Books

Kroniki Nomady

Force Books

Zaginiony Almanach

Kącik z Książką

Living Among The Books

Książki Moimi Oczami

Oczami Jenny

BOOKS-SILENCE

Książki Zbójeckie

Niebiańskie Pióro

Filmowe Refleksje

Papierowy Azyl

Druga edycja eBuki!

Tydzień dla Twojego bloga!

REDakcja
Tydzień dla Twojego bloga!
Ruszamy oto na naszym portalu z kolejną cykliczną akcją. Oto specjalnie dla was otwieramy nową podstronę, aby reklamować, promować i proponować Wasze blogi - godne uwagi, przeczytania i naszego polecenia!
Tylko u nas co tydzień zaprezentowany zostanie jeden wybrany komisyjnie bloga, a z autorem przeprowadzimy ekskluzywny wywiad, który zamieścimy oczywiście na tej podstronie. Wraz z wywiadem pojawią się ogólne informację o blogu, wybrane fragmenty postów, oraz nasza jego ocena (do dziesiątego miejsca po przecinku!) Uwaga! Oceniamy subiektywnie! ;)
Każdy zaprezentowany u nas blog powinien zamieścić u siebie wzmiankę o prezentacji na portalu very bardzo kulturalnym, wraz ze stosownym znaczkiem.
Tak więc zgłaszajcie swoje blogi, a co tydzień nowy blog dostanie szansę wypromowania się i pokazania, co ma do zaoferowania!

1. Zgłoszenia przyjmujemy na e-maila: muzyka@duzeka.pl. W tytule wpiszcie temat: "Tydzień dla bloga", a w treści adres swojego bloga oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego to wasz blog powinien zostać pokazany światu. Skromność wsadźcie pod babcine ręczniki - w dobrej wierze warto się pochwalić - po to przecież istniejecie w sieci - żeby się pokazać!
2. Nowy blog będzie wybierany i proponowany w każdy wtorek.
3. Zgłoszenia przyjmujemy non stop, 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę (o sekundach nie wspomnimy)!
4. Warunkiem umieszczenia info o Waszym blogu na naszej podstronie jest wstawienie specjalnego loga zamieszczonego poniżej.
5. Szansa prezentacji może przepaść jeśli wybrany autor nie odpowie na pytania do wywiadu w ciągu 3 dni (pytania przesyłamy blogerowi w piątek).

Czekamy na was! Pokażcie się nam, naszym Czytelnikom, ba - światu całemu!