Fantastyczny Świat

eBuka 2012 - finałowa dzisiątka

Książki Warte Przeczytania

Medium Sweet Books

Kroniki Nomady

Force Books

Zaginiony Almanach

Kącik z Książką

Living Among The Books

Książki Moimi Oczami

Oczami Jenny

BOOKS-SILENCE

Książki Zbójeckie

Niebiańskie Pióro

Filmowe Refleksje

Papierowy Azyl

Druga edycja eBuki!

Tydzień dla Twojego bloga!

REDnacz
Druga edycja eBuki!
Jesteś twórcą/-czynią blogu o książkach lub jej okolicach, ewentualnie znasz taki - wyślij nam jego adres (musisz mieć jednak zgodę autora/-ki, właściciela/-ki) i zawalcz lub daj komuś szansę zyskać tytuł Najlepszego Blogu Książkowego 2012 roku i wygrać kampanię reklamową na portalu duże Ka, w jego wersji drukowanej i... kufer pełen książek!
Konkurs skierowany jest do twórców blogów poświęconych książce, ilustracji i czytelnictwu, przeznaczonych zarówno do dorosłego, dziecięcego i młodzieżowego odbiorcy, tworzonych przez osoby które zniesmaczają plebiscyty polegające tylko na żebraniu sms-ów od przyjaciół i znajomych królika. W przypadku eBuki najlepsze blogi wybiorą fachowcy, czytelnicy będą mogli głosować na swojego ulubieńca w osobnej konkurencji.

Przebieg konkursu:

1. Do 15 sierpnia 2012 roku czekamy na Wasze propozycje, wśród których wytypujemy grupę finałową (lista taka pojawi się do końca sierpnia 2012 r. na portalu duże Ka, Papierowym Psie oraz Saloonie Bluźnierców). Na Wasze propozycje czekamy pod adresem: konkursy@duzeka.pl - tytuł maila - e-buka 2012. 

2. Wszystkie zgłoszone blogi będą miały szansę zdobyć dodatkowo nagrodę Czytelników (drewnianą eBukę) oraz nagrodę specjalną REDnacza. Możliwość głosowania na ulubiony blog zostanie uruchomiona po zamknięciu listy blogów biorących udział w akcji.

3. Zwycięzcę oraz listę pozostałych laureatów podamy na Targach Książki w Katowicach (7-9 września 2012 r.)

4. Reklama zwycięskiego blogu pojawi się w wydaniu drukowanym dużego na na 16. Targach Książki w Krakowie, które odbywać się będą w dniach 25-28 października 2012 r., zaś reklama na portalu w dowolnie wybranym czasie (przez okres nie dłuższy niż dwa tygodnie)

Przypominam, że w roku 2011 wygrał blog "Czytam więc jestem".
Nagrodę czytelników zdobył blog "Beznadziejnie zacofany w lekturze", a nagrodę REDnacza blog "Książki na czacie".

JURY KONKURSU:

Małgorzata Gutowska-Adamczyk - Honorowa Przewodnicząca - pisarka, historyk teatru, scenarzystka filmowa, dziennikarka, autorka książek "Cukiernia pod Amorem", "Mariola, moje krople", "13. Poprzeczna", "220 linii", "10 ulic".

Monika Badowska - blogerka i menadżer Targów Książki w Katowicach.

Joanna Gołaszewska - autorka bloga "Czytam więc jestem", laureatka pierwszej edycji eBuki

Grzegorz Raczek - właściciel i redaktor naczelny portalu duże Ka, Papierowy Pies, twórca blogów "Pacynka z dziurawej skarpetki" i "Papierowy Pies" (i straszny chwalipięta!).

ZGŁOSZONE BLOGI