REDnacz
Gotowce dla samotników
Podobnie jak w roku ubiegłym, specjalnie dla dzieci, które chcą wziąć udział w naszej akcji, a nie mają partnera lub poszukują możliwości wystąpienia w parze z celebrytą lub bajkowym zawodowcem, przygotowaliśmy zestaw lietrackich i graficznych gotowców.
Na stronie konkursowej pojawią się gotowe bajki oraz zestawy ilustracji, które każdy samotny uczestnik będzie mógł wykorzystać. Jeśli spodoba się Wam jakaś bajka - wykonajcie do niej ilustracje i wyślijcie je do nas, zaznaczając dopełnieniem jakiej są bajki, jeśli spodobał się Wam jakiś zestaw ilustracji - dopiszcie do nich bajkę i podeślijcie, wymieniając z imienia i nazwiska ich autora.
Wysłałeś już swoją bajkę, wykonałeś ilustrację, a chciałbyś/-ła wystąpić w duecie z celebrytą? Żaden problem! W regulaminie nie jest nigdzie napisane, że nie możesz wysłać drugiej pracy, ale w ramach innego duetu! Więc jak? Skusisz się?

Oto zestaw gotowców z 3. edycji Bazgroła, i tych które podesłano nam w tym roku. Korzystajcie do woli i pamiętajcie - za najlepsze wykorzystanie gotowca przewidziano osobne nagrody!

BAJKI
Elżbieta Jędrzejewska - aktorka teatralna i filmowa.
Jakub Porada - dziennikarza radiowy i telewizyjny.
Jan Siwmir - artystyczny duet małżeński
- Dariusz Rekosz - pisarz dla dzieci i młodzieży.

ILUSTRACJE
Graham Masterton - brytyjski pisarz, twórca horrorów.